Logo

біржа та світові фінансові ринки Приєднуйтесь до команди професіоналів на арені світових фінансових ринків

Дякуємо, за подання заявки!

ми отримали Ваше резюме та хочемо повідомити, що всі заявки будуть розглянуті та вивчені як найшвидше. Відповідь Ви отримаєте на електрону пошту або Вам зателефонують.

Переваги роботи на фінансових ринках та міжнародної фондової біржи

Унікальна можливість для тих, хто бажає радикально змінити своє життя і приєднатися до світу фінансових перспектив та великих можливостей, працюючи в одній з наймасштабніших компаній світу !

Icon
безкоштовне навчання

З нашою командою тренерів ми забезпечимо цікаве та всебічне навчання, яке допоможе вам розвинути свої навички та дасть імпульс вашим амбіціям.

Icon
Приваблива заробітна плата та бонуси

Крім конкурентної заробітної плати діє приваблива система бонусів, яка дозволить подвоїти ваш щомісячний дохід.

Icon
Сучасні робочі інструменти

Ми надаємо нашому персоналу новітнє технічне обладнання та забезпечуємо комфортне робоче місце.

Icon
регулярна підтримка

Компанія надає всім працівникам підтримку та розвиток, як особистих, так і професійних навичок у роботі.

Icon
Гарантія зайнятості

Однією з найважливіших особливостей нашої компанії є забезпечення людей роботою на довготривалій основі.

Icon
підвищення

Також ми пропонуємо нашим працівникам кар'єрний зріст.Приходячи до нас працювати менеджером середньої ланки ви можете згодом зайняти керівну посаду.

Customer

"Це найважливіше рішення, яке я прийняла, та яке змінило хід мого життя та життя моєї сім'ї"

Це наважливіше рішення, яке я прийняла, та яке змінило хід мого життя та життя моєї сім'ї. Раніше я працювала секретарем у юридичній фірмі з середньою заробітною платнею,якої вистачало лише для задоволення повсякденних потреб та покриття основних витрат. З того моменту, як я подала заявку на нову роботу, вперше в житті я відчула себе повністю щасливою. Мені і не снилось, що я отримаю хоча б половину від того, що отримую зараз - заробітну плату, бонуси, комісії. Не кажучи вже про позитивний клімат в колективі та море емоцій, які я отримую зараз, у процесі виконання своїх обов'язків. Це все дає мені щоденну мотивацію. Я перевершила всі свої очікування не тільки на фінансовому рівні, а й в особистому розвитку, моя впевненність зростає з кожним днем.

Марія , Київ
Customer

"Я ніколи не міг уявити, що моє майбутнє може змінитись на краще в цьому непередбачуваному та швидкому темпі життя "

Я ніколи не міг уявити, що моє майбутнє може змінитись на краще в цьому непередбачуваному та швидкому темпі життя, упродовж моєї кар'єри я освоював різні професії, але робота в цій сфері - найкращий мій вибір за останні роки. Після того, як я відіслав заявку на роботу і пройшов співбесіду, мене записали на навчальну програму, де я отримав теоритичні та практичні знання, прослухав семінари, познайомився з командою кваліфікаційних та сильних експертів, які допомогли мені повірити у себе, та зрозуміти, що «неможливо» - це лише виправдовування, насправді немає нічого неможливого, успіх залежить особисто від Вас, вашої команди та компанії. Я раніше не відчував в собі такої впевненості та насолоди від роботи. Дякую за надану можливість.

Іван,Одеса
Customer

"Робота, яка здійснила мої мрії"

"Наполеглива праця, цілеспрямованість та тренування - не пройшли дарма. У якості винагороди за мої старання я отримав стабільний високий дохід. Я досяг мети, яку поставив у перший день. Работа в цій компанії направила мене на шлях успішного майбутнього: придбання автомобіля, будинку, прагнення до благополучного життя в цілому. Вперше, за довгий час я можу сказати, що надії стали реальністю,завдяки підтримці колег, тренерів і моєї команди. Я пишаюсь тим, що являюся частиною цієї компанії.

Максим, Київ